Nie zdawałem sobie sprawy ile czasu poświęcałem na obdzwanianie moich klientów, którym gdzieś "zawieruszyła się" faktura do czasu, kiedy przestałem to robić.
Marcin Marcin Klient
service details

Windykacja polubowna (przedsądowa)

Windykacja polubowna (przedsądowa) jest kluczowym elementem procesu odzyskiwania wierzytelności. Na tym etapie prowadzenia działań najbardziej istotny jest bezpośredni kontakt z dłużnikiem i nakłonienie go do spłaty zadłużenia lub zawarcia stosownej umowy ugody. Doświadczeni negocjatorzy z SGB CDR Investment, różnorodnymi środkami psychologicznymi motywującymi dłużników do dobrowolnej spłaty należności, podejmują dialog z dłużnikami i starają się skłonić do dobrowolnej zapłaty. Jednocześnie uświadamiają im dalsze konsekwencje finansowe i prawne, wynikające z odmowy spłaty zadłużenia. Prowadzenie działań na wczesnym etapie powstania zadłużenia, nacisk na stanowcze negocjacje z dłużnikami umożliwia odzyskanie wierzytelności w całości lub w większej ich części, bez konieczności kierowania sprawy do sądu.

Zakres podejmowanych przez SGB CDR Investment działań dotyczy w szczególności następujących czynności:

- wysyłanie SMS, wezwań, faksów - telefonicznego kontaktu z dłużnikiem,
- negocjacji w zakresie warunków spłaty zadłużenia,
- monitoringu zawartych umów restrukturyzacyjnych,
- bezpośrednich wizyt u dłużnika,
- weryfikacji miejsca zamieszkania i zameldowania dłużnika,
- uaktualniania numerów telefonów,
- ustalania w miarę możliwości majątku dłużnika.

Prowizja pobierana jest miesięcznie wg ustalonej w umowie wysokości (+VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami) wyłącznie od wyegzekwowanych kwot, bez opłat wstępnych.

DlaczegoMy?

Powierz nam swoje wierzytelności.

Jesteśmy elastyczni

Nasze podejście do windykacji zależy od rodzaju roszczenia i Twojego dłużnika. Szybko dostosowujemy proces windykacji do Twoich potrzeb ponieważ naszym głównym celem jest odzyskanie Twoich pieniędzy, tak szybko, jak jest to możliwe.

Jesteśmy profesjonalni

Nasza siła tkwi w profesjonalnym prowadzeniu negocjacji. Tak długo, jak dłużnik nie płaci, Twoje pieniądze pracują na jego korzyść. To może Cię niemało kosztować. Nie jesteś bankiem dla innych firm. Pozwól aby SGB CDR Investment odzyskał Twoje pieniądze.

Jesteśmy skuteczni

Dzięki naszej wysokiej skuteczności, możesz poprawić płynność finansową swojej firmy i zminimalizować straty.

Napisz Oddzwonimy

Przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i przedstawimy najkorzystniejszą ofertę.

(22) 852 01 10
biuro@cdr-group.pl
Pon - Pt 8.00 - 20.00
ul. J. Ficowskiego 15
01-747 Warszawa