Nie zdawałem sobie sprawy ile czasu poświęcałem na obdzwanianie moich klientów, którym gdzieś "zawieruszyła się" faktura do czasu, kiedy przestałem to robić.
Marcin Marcin Klient
service details

Monitoring Należności

Będziemy na bieżąco monitorować spływ należności w Twojej firmie poprzez systematyczne utrzymywanie kontaktu z Twoimi kontrahentami w określonym czasie.

Jeśli wystawiasz wiele faktur i masz ograniczoną zdolność do utrzymania płatności pod kontrolą – nasza usługa jest dla Ciebie. Skontaktujemy się z Twoimi klientami w celu potwierdzenia, że otrzymali fakturę i przypomnimy im warunki płatności. Nasze zaawansowane systemy informatyczne pozwalają monitorować tysiące płatności na dobę.

ZobaczKorzyści

Dowiedz się co zyska Twoja firma.

Płatności pod kontrolą

Zatory płatnicze mogą być zmorą każdej firmy! Jeżeli wystawiasz dużo faktur lub nie wiesz jak skutecznie rozmawiać z klientem o spłacie zadłużenia - zachęcamy do skorzystania z naszego zespołu specjalistów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat, nasi windykatorzy mogą poprawić terminowość opłacania faktur nawet o 80 %.

Blisko 40 % firm boryka się z problemem nieterminowego opłacania faktur. Nasi klienci do nich nie należą.

Obniżenie kosztów

Powierzenie obsługi monitoringu należności wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej oznacza wyższą skuteczność i niższe koszty w porównaniu do monitoringu prowadzonego samodzielnie .

Interwencja podmiotu "trzeciego", posiadającego zasoby pozwalające na skuteczne prowadzenie zarówno windykacji polubownej jak i sądowniczej, skłania nierzetelnych kontrachentów do szybkiego uregulowania zadłużenia.

Uwolnij zasoby firmy

Kontakty z dłużnikiem zabierają cenny czas. Skontaktujemy się z Twoimi klientami w celu potwierdzenia, że otrzymali fakturę i przypomnimy im warunki płatności.

Napisz Oddzwonimy

Przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy i przedstawimy najkorzystniejszą ofertę.

(22) 852 01 10
biuro@cdr-group.pl
Pon - Pt 8.00 - 20.00
ul. J. Ficowskiego 15
01-747 Warszawa