Zarząd SGB CDR Investment

.

Małgorzata Anna Drozdowska

Prezes Zarządu

Do roku 2009 pracownik Pionu Restrukturyzacji i Windykacji PKO BP SA m.in. Dyrektor Biura Wsparcia Windykacji, Zastępca Dyrektora Centrum Restrukturyzacji i Windykacji ds. Wierzytelności Korporacyjnych, Zastępca Dyrektora Centrum Restrukturyzacji i Windykacji ds. Wierzytelności Detalicznych.

Posiada bogate doświadczenie w zakresie windykacji i restrukturyzacji wierzytelności bankowych (detalicznych i korporacyjnych), tworzeniu procedur bankowych dotyczących dochodzenia należności (w tym sprzedaży wierzytelności) oraz specjalnych programów oddłużeniowych dla klientów PKO BP SA.

.

Grzegorz Chwiłoc-Fiłoc

Wiceprezes Zarządu

Ekspert ds. wierzytelności trudnych, posiada bogate doświadczenie jako bankowiec i menadżer w obszarze restrukturyzacji i windykacji. Twórca procedur dochodzenia należności oraz innych przepisów związanych z funkcjonowaniem jednostek organizacyjnych banków zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami trudnymi. Koordynował współpracę w ramach outsourcingu usług windykacyjnych, kierował sprzedażą portfelową wierzytelności trudnych zarówno do funduszy sekurytyzacyjnych jak i SPV.

Przez kilkanaście lat pracował w bankach, m.in. jako naczelnik w Banku Ochrony Środowiska SA, ekspert ds. restrukturyzacji i windykacji w PKO BP SA, specjalista ds. restrukturyzacji i windykacji w Mazowieckim Banku Regionalnym SA.

Zatrudniony w SGB CDR Investment od 2012 roku, jest odpowiedzialny za koordynowanie działalności operacyjnej w zakresie miękkiej i twardej windykacji oraz współpracy z bankami zarówno przy dochodzeniu należności jak również sprzedaży wierzytelności. Ukończył studia prawnicze, jest absolwentem studiów MBA.

(22) 852 01 10
biuro@cdr-group.pl
Pon - Pt 8.00 - 20.00
ul. J. Ficowskiego 15
01-747 Warszawa